Menu
Trampolina

Závodní trampolína

Grand Master Exclusive Vlajková loď mezi trampolínami Eurotramp.

Při výrobě jsou používány pouze nejkvalitnější materiály, které zaručují vynikající vlastnosti a trampolína je již po mnoho let používána špičkovými závodníky a znalci po celém světě. Odrazová plocha je vyrobena s nejvyšší přesností se 144 pružnými lanky (4mm) po délce a 222 pružnými lanky (6mm) po šířce trampolíny. Plocha je zavěšena na 118 pružinách nejvyšší jakosti. Pro zvýšení stability je v rozích umístěno 8 speciálních zesílených pružin. Galvanizovaný ocelový rám splňuje vysoké požadavky pevnosti a zároveň zachovává potřebnou pružnost.

Je to trampolína, která byla používána na obou posledních olympijských hrách v Sydney 2000 a Aténách 2004. Technická data: Rám: ploché oválné ocelové trubky 520x305x115 cm galvanizované Nohy: Ploché oválné ocelové trubky – vyztužené, galvanizované Odrazová plocha: (426x213 cm) s nylonovými lanky 4x6 mm 110 ocelových pružin (délka 258 mm, ř 29mm) 8 zesílených rohových pružin (délka 258mm, ř 39mm) povrchová úprava galvanizací. Polstrování rámu. Celková hmotnost: 240 kg.Grand Master Exclusive odpovídá normám FIG.